iMASTER: ÖYLE GÜZEL BİR DEVRİM Kİ...

   iMASTER teknik uygulamaların süresini kısaltan, saç ve saç derisine bakım yapan elktronik bir cihazdır. iMASTER saçın dış tabakasının açılmasını sağlamak için Ozon ile birleştirilmiş Su Buharı üretir ve derinlemesine bakım emilimi sağlar. Bu evrede saç yapısının sağlık kazanması için Negatif İyonların mevcudiyeti çok önemlidir. İkinci aşamada buhar üretimi durur. Ozon, diğer element ile uyum içindedir. Saçın dış tabakasının doğal biçimde kapanmasını sağlar ve sonuçları dengeli olarak sabitler. Negatif İyon üretimi yararlı etkileri ile devam eder.

 

 

Su Buharı

   Su Buharı suyun gaz halidir suyun su buharı haline gelmesine buharlaşma su buharının tekrar su haline gelmesine de yoğunlaşma denir. Su buharı sağlığımız da stresi azaltıp, cilt sağlığına iyi geldiği gibi kalp sağlığına da faydalı olduğu gözlemlenmiştir.

 

Ozon

   Ozon, güneşin ultraviyole ışınlarının üst atmosferde oksijen ile karşılaştıklarında doğal oksijenin üç atomlu oksijene dönüşmüş halidir. Çok etkili dezenfekte özelliği sayesinde virüslerin sebep olduğu hastalıkların tedavilerinde etkili oldukları gözlemlenmiştir.

 

Negatif İyonlar

   Negatif İyonlar bizim solduğumuz doğada şelale, dağ, deniz kenarında bulunan moleküllerdir. İnsanların daha enerjik olmasına yardımcı olduğu gibi stresi ve deprasyonu azaltır.

 

ZAMAN Kazandırır.

   iMASTER bütün renklendirme işlemlerinde bekleme süresini dramatik olarak azaltıyor. iMASTER sayesinde artık salonlarda saatlerce beklemeye gerek yok. En meşgul kadınlar bile saçlarını usta ellere emanet edebilir. Kuaförler ise aynı sürede daha çok müşteriye servis verme olanağına sahip olurlar. 

İşiniz İçin Daha Önce Ayarlanmış 24 PROGRAM
Bunlardan bir kaçı : 
. Boya %100 beyaz kapama bekleme süresi ....8 - 3 dakika
. Amonyaksız / bitkisel boya bekleme süresi....12 - 3 dakika
. Dekolorasyon / açma .....................................12 - 3 dakika
. Dip - uç açma ................................................ 12 - 3 dakika
. Düzleştirici ...................................................... 4 - 2 dakika
Sadece ne kadar ZAMAN kazanacağınıza bir bakın..

     

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saçlara SAĞLIK Kazandırır.

   Teknik işlemlerde bekleme süresini dramatik olarak kısaltmak saçın maruz kaldığı kimyasalların neden olduğu zararı önemli oranda azaltmak anlamına geliyor. Fakat iMASTER'ın saç ve saç derisine yaptığı benzersiz katkılar bununla sınırlı değil. Su Buharı, Ozon ve Negatif İyonların etkileşimi, kimya laboratuvarlarında üretilen hiçbir ürünün yaratamayacağı olumlu etkileri sağlıyor.

 

Saç Sağlığı                                                                                       

  • .Daha az yıpranma,

  • .İstikrarlı, kalıcı ve derinlemesine bakım,

  • .Sağlıklı saç yapısı,

  • .Tamamen yerleşmiş  ve daha kalıcı sonuçlar,

  • .Daha fazla parlaklık, esneklik ve nemlendirme

Saç Derisi Sağlığı 

  • .Gözenek açma,

  • .Ölü hücrelerin yok edilmesi,

  • .Güçlendirilmiş dolaşım,

  • .Derinlemesine temizlik,

  • .Antimikrobiyal ve antienflamatuar etki                                                       

 

İşinize DEĞER Katar.

   Su Buharı, Ozon ve Negatif İyonlar kombinasyonu saça nem ve ışıltı kazandırır, parlalık ce dolgunluk verir. Saçtaki statik elektriğin azalması daha kolay taranmasını sağlar ve hacmini arttırır. Kütikülün kısa sürede, çok  daha düzenl, açılması ve bir mühür gibi kapanması renklendirmenin kalıcılığını yükseltir. Negatif İyonlar boya pigmentlerinin kortekse nüfuzunu ve beyaz kapama etkisini güçlendirir. Aynı ürünler ve aynı teknikle nem ve ışıltı yüklenmiş daha kolay taranan daha parlak ve hacimli saçlar; beyaz kapama oranı ve kalıcılığı yükselmiş renkler elde edersiniz. Emeğinizin değeri katlanır, yaratıcılığınıza alan açarsınız.

Marka ve Ürün Grupla.rından BAĞIMSIZDIR

   İster konvansiyonel boya kullanın, ister amonyaksız, isterseniz bitkisel… Dünyanın en prestijli markalarından birini de tercih edebilirsiniz. iMASTER bütün teknik işlemlerinizde aynı ve mükemmel sonucu garanti ediyor. Tek yapmanız gereken iMASTER’ı kullanma sürenizi birkaç dakika arttırmak ya da azaltmak.

 

Salonunuza Yeni Bir Servis Ekler.

   Bütün teknik işlemlerinizde iMASTER ile bekleme sürelerini önemli oranda düşürüp, daha başarılı ve kalıcı sonuçlar elde ettiğiniz için iMASTER kullanımını yeni bir servis olarak tanımlayabilirsiniz. Dilerseniz, bu servis için bir ücret belirleyebilirsiniz. Emin olun müşterilerinizin tamamı bu servis bedelini gönüllü olarak ödeyeceklerdir. Ayrıca, iMASTER’ın 23 numaralı Aqua-Terapi bakımını başka bir ürün kullanmadan uygulayabilirsiniz. Aqua-Terapi ile saç ve saç derisinde anında, çarpıcı sonuçlar elde edeceksiniz. Öyle ki; Aqua-Terapi salonunuzun en çok talep edilen servisi haline gelecektir.

 

Kullanım Maliyeti Su Kadar Ucuzdur.

  iMASTER en verimli sonuçlar için önceden hazırlanmış 24 programla birlikte gelir. Standart programları uygulayabilir veya kişiye özel bakımlar için süreleri değiştirebilirsiniz. iMASTER’ın kullanılması basit ve son derece kolaydır. iMASTER’ın çalışması için gereken tek şey temiz sudur. Sadece su ve enerji ile iMASTER’ınız yıllar boyunca size ve müşterilerinize hizmet edecektir.

Yeni ve Mutlu Müşteriler Sağlar.

   iMASTER’ın saç ve saç derisi sağlığına yaptığı taklit edilemez katkıların sonucunda müşterileriniz teknik işlemlerde iMASTER kullanımını tercih edecek, sadakatleri yükselecek ve yeni müşteriler kazanacaksınız. Daha kısa işlem süresi size rekabette avantaj sağlamakla kalmayacak daha fazla servis olanağı yaratacak ve kârlılığınızı arttıracaksınız. iMASTER’ın garanti edilen kalıcı sonuçları size yaratıcılığınızı tatbik etmede yeni olanaklar sağlayacak.

 

iMASTER Benzersizdir. 

   iMASTER Müster & Dikson’un patentli bir ürünüdür; teknolojisi uluslararası yasalarca korunur, taklit edilemez. iMASTER’a şeklen benzeyen ürünler ya iMASTER’ın özelliklerinden bir kısmını, örneğin negatif iyonları, barındırmaz veya işlevsiz taklitlerdir.

 

(Müster & Dikson, Milano İtalya’daki 60,000 metrekarelik tesislerinde, 50 yıldır sadece kuaförler ve güzellik salonları için ürün geliştiren, 70’den fazla ülkede temsilcilikleri bulunan sektörün en büyük üreticilerinden biridir.)

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR