EVERYGREEN YIPRANMIŞ SAÇLAR İÇİN ŞAMPUAN - Damage Hair  Shampoo 1000ml
EVERYGREEN YIPRANMIŞ SAÇLAR İÇİN ŞAMPUAN - Damage Hair  Shampoo 1000ml

EVERYGREEN YIPRANMIŞ SAÇLAR İÇİN ŞAMPUAN - Damage Hair Shampoo 1000ml

Fiyat : ₺429,00(KDV Dahil)
:

EVERYGREEN Yeniden Yapılandırıcı Şampuan- Yıpranmış Saçlar 1000 ml

 

İçerik ve ürün bilgileri :
*organik zeytinyağı Keratin Argan yağı Bitkisel kök hücresi ekstresi ( *organik tarımdan elde edilmiştir) Mineral Yağlar, Parabenler, Renklendiriciler, SLS , SLES ve Silikonlar içermez organik yağlar ve içeriklere sahiptir. %100 Italya'da üretilmiştir.
EVERYGREEN Yıpranmış Şampuanın içerisinde bulunan organik zeytinyağındaki Vitamin A ve Vitamin E ile saç derisini ve lifleri korumaya yardımcı olur. 
Antioksidan etkisi ile saçı tedavi eder ve saça yeniden yumuşaklığını vermek için gerekli olan doymuş ve doymamış yağ asitlerine sahiptir.
Aynı zamanda saça yumuşaklık, hacim, parlaklık verir.
Güneşin, rüzgarın ve saç kurutma makinesi ısısına bağlı günlük hasarları onarmaya yardımcı olur.
İçindeki Keratin ise saçı oluşturan en temel maddeyi dış etkenlere karşı korur ve yeniden saç lifinin oluşmasını sağlar, saçın sağlıklı uzanmasına yardımcı olur.
Argan yağı ise nemlendirici ve besleyici maddeler bakımından zengin, kökten uca saça sağlık ve parlaklık verir.
Saçı nemlendirir ve dokunuşta parlak ve yumuşak yapar.
Bitkisel kök hücresi ektresi ise oksidatif strese karşı korunmada ve kollajenin yenilenmesinde yardımcı olur dış etkenlere karşı da koruyucu olarak, en çok zarar görmüş saçlar üzerinde yeniden yapılandırıcı rolü oynar.

 

Uygulama:
Günlük kullanıma uygundur. Nemli saça masaj yaparak uygulayın. Köpürterek tüm saça yayın. Durulamadan önce 2-3 dakika bekletin Daha iyi sonuç almak için EVERYGREEN Yeniden Yapılandırıcı Saç Kremi ve Saç Maskesi ile birlikte kullanın.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR