EVERYGREEN YIPRANMIŞ SAÇLAR İÇİN MASKE - Damage Hair Mask 250ml
EVERYGREEN YIPRANMIŞ SAÇLAR İÇİN MASKE - Damage Hair Mask 250ml

EVERYGREEN YIPRANMIŞ SAÇLAR İÇİN MASKE - Damage Hair Mask 250ml

Fiyat : ₺249,00(KDV Dahil)
:

EVERYGREEN Yeniden Yapılandırıcı Maske- Yıpranmış Saçlar 250 ml

 

İçerik ve ürün bilgileri : *
organik zeytinyağı Keratin Argan yağı Bitkisel kök hücresi ekstresi ( *organik tarımdan elde edilmiştir) Mineral Yağlar, Parabenler, Renklendiriciler, SLS , SLES ve Silikonlar içermez organik yağlar ve içeriklere sahiptir.
%100 Italya'da üretilmiştir.
EVERYGREEN Yeniden Yapılandırıcı maskenin içerisinde bulunan organik zeytinyağındaki Vitamin A ve Vitamin E ile saç derisini ve lifleri korumaya yardımcı olur , antioksidan etkisi ile saçı tedavi eder ve saça yeniden yumuşaklığını vermek için gerekli olan doymuş ve doymamış yağ asitlerine sahiptir.
Aynı zamanda saça yumuşaklık, hacim, parlaklık verir.
Güneşin, rüzgarın ve saç kurutma makinesi ısısına bağlı günlük hasarları onarmaya yardımcı olur.
İçindeki Keratin ise saçı oluşturan en temel maddeyi dış etkenlere karşı korur ve yeniden saç lifinin oluşmasını sağlar, saçın sağlıklı uzanmasına yardımcı olur.
Argan yağı ise nemlendirici ve besleyici maddeler bakımından zengin, kökten uca saça sağlık ve parlaklık verir.
Saçı nemlendirir ve dokunuşta parlak ve yumuşak yapar.
Bitkisel kök hücresi ektresi ise oksidatif strese karşı korunmada ve kollajenin yenilenmesinde yardımcı olur dış etkenlere karşı da koruyucu olarak, en çok zarar görmüş saçlar üzerinde yeniden yapılandırıcı rolü oynar.

 

Uygulama:
Haftada 1 veya 2 kere EVERYGREEN Yeniden Yapılandırıcı Şampuandan sonra uygulayabilirsiniz. ceviz büyüklüğünde ürünü havlu ile ıslaklığı alınmış temiz saçın boy ve uçlarına masaj yaparak uygulayın 5-10 dakika bekleyin ve iyice durulayın.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR